Ugrás az oldal tartalmára

Autóvásárlás Németországból

Tartalom

MOL kártya

Klubunk Közösségi erejének terméke!

A Sales Auto Klub Partner-köre teljes, negyedévente meghatározott összesített forgalma alapján nő a Ft/ Liter kedvezményed!

Segítünk instrukciónkkal: kitöltéshez és használathoz.
Küldd mielőbb a kitöltött adatlapokat POSTAI úton Sales Hungary Kft. 1255 BUDAPEST, Pf.:135 címre.
Érdekelt vagy abban is, hogy a Klub taglétszáma növekedjék. Szerezz örömet ismerősödnek, hívd meg a Klubunkba (Web-irodád Levélbomba menüpont), hogy Ő is élvezze az árkedvezményt.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

INSTRUKCIÓK:   kitöltéshez

Egyedi, – Sales Auto Klubos -    MOL „Teletank Kártya”.

Kedvezmény; A Mol-al kötött szerződésünk szerint a teljes Klub üzemanyagmennyiség függvényében jelenleg 5-8 Ft a Literenkénti kedvezmény. A szerződés magában hordozza az ezt meghaladó kedvezményt is. A Klub létszámnövekedése így jelent előnyt számodra is!

A kártya igénylése: WEB- IRODÁD MOL –Kártya menüpontjából.
Töltsd le a; speciális Teletank Kártya - kártya Igénylő lapot (2 oldal) a - Vevő adatlapot (1 oldal)
valamint az Egyedi szerződést (2 oldal) és   az Adatvédelmi nyilatkozatot (1 oldal)

Ha a céged autói számára, ezen felül saját célra külön szeretnél üzemanyagkártyát, akkor ennek megfelelő példányszámban kell a lapokat letöltened. (PL. Sales Auto Klub Partnernek tehát lehet 2 féle Vevő –adatlapja, s egy Vevő Adatlaphoz több kártya is igényelhető)
Kitöltés után Vevőkként külön borítékba helyezve, aláírva (kék színű tollal) postai úton kérjük megküldeni a lapokat és a szerződést a Sales Auto Klubot működtető;

Sales Hungary Kft. 1255 BUDAPEST, Pf.:135 címre

Nem árt, ha letöltöd a MOL kutak városonként betűrendbe szedett CÍMLISTÁJÁT Törzskút lista (3 oldal)
 Erre akkor lesz szükség, amikor bejelölöd VEVŐ adatlapodon a választott, akár 10 törzs-kutadat!

Egyéb instrukciók magán a kitöltendő nyomtatványon jól értelmezhetőek!

A postára adással egyidejűleg; A Klub által megelőlegezett egyedi kártyagyártás költségeihez kérjük hozzájárulásodat, 300 Ft + áfa = 360 Ft értékben. Az átutalást a Sales Hungary Kft. részére az ERSTE Banknál vezetett 1160000600000000 - 28708993  sz számlaszámra kérjük.

INSTRUKCIÓK:  használathoz

Paraméterek, kedvezmények:

Törzskút kedvezmény: a MOL- Törzskút listában szereplő kutak bármelyike megjelölhető törzskútként. Vevői szerződésenként 10 törzs kutat jelölhetsz meg. Az itt történő vásárláskor, a szerződött partnereknek az üzemanyag aktuális kiskereskedelmi árából kedvezményt biztosít a MOL Nyrt. A kedvezmény a Sales Auto Klub összesített forgalma alapján negyedévenként kerül meghatározásra. A kedvezmény havonta egyszer, a vásárlás hónapját követő hónapban utólagosan, számlaküldéskor kerül jóváírásra a vevő folyószámláján.
  • Egyszerűsített számlázás: MOL Nyrt. havi rendszerességgel, utólag, az előző hónap során végzett tranzakciókról részletes elszámoló számlát küld.

A MOL- Sales Auto Klub Teletank kártya kis- és középvállalatok, valamint magánszemélyek számára kibocsátott, előre feltöltendő (pre-paid) üzemanyagkártya.

Hogyan tölthetőek fel a Teletank kártyák?
  • A töltőállomásokon készpénzzel (akár közvetlenül a vásárlást megelőzően), vagy bankkártyás befizetéssel is feltöltheted TT kártyaszámládat.
  • Banki átutalást is választhatsz. Az átutalt összeg az átutalás keltétől számított 3-5 banki munkanapon belül jelenik meg a Kártyaszámlán. ( ! ) Figyelj erre!

Mire kell még figyelned átutalás esetén?
Átutalásos kártyafeltöltés esetén az átutalás megjegyzés rovatába feltétlenül írd be a 9 jegyű Vevőkódot, melyet megtalálhatsz a Vevő Adatlapon, a Kártyaigénylő lapon és a számlákon. (Miután visszaküldte azt a MOL Nyrt.) Utalást az alábbi bankszámlaszámra küldj: ING Bank Rt. 13700016-01015021-00000000.
A kártyával történő vásárlás:
Fizetés előtt a Kártyabirtokos közli, Kártyával kíván fizetni, majd fizetéskor átadja Kártyáját a töltőállomás kezelőjének, aki kifizetési tranzakciót indít.

[_GET] => Array

[_POST] => Array

[_FILES] => Array

[_ENV] => Array

[_REQUEST] => Array

[_SERVER] => Array
            [HTTP_USER_AGENT] => CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
            [HTTP_ACCEPT] => text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,*/*;q=0.8
            [HTTP_ACCEPT_LANGUAGE] => en-US,en;q=0.5
            [HTTP_IF_MODIFIED_SINCE] => Mon, 20 May 2019 00:23:00 GMT
            [HTTP_HOST] => www.salesautoklub.hu
            [HTTP_CONNECTION] => Keep-Alive
            [HTTP_ACCEPT_ENCODING] => gzip
            [PATH] => C:\Program Files (x86)\ActiveState Komodo Edit 5\;C:\Windows\system32;C:\Windows;C:\Windows\System32\Wbem;C:\Windows\System32\WindowsPowerShell\v1.0\;C:\Program Files (x86)\Microsoft SQL Server\110\Tools\Binn\;C:\Program Files\Microsoft SQL Server\110\Tools\Binn\;C:\Program Files\Microsoft SQL Server\110\DTS\Binn\;C:\Program Files (x86)\Microsoft SQL Server\110\Tools\Binn\ManagementStudio\;C:\Program Files (x86)\Microsoft SQL Server\110\DTS\Binn\;
            [SystemRoot] => C:\Windows
            [COMSPEC] => C:\Windows\system32\cmd.exe